Кошик
214 відгуків

Вантажоперевки

Компанія Укр-Транс-Експрес — успішна диспетчерська організація, що здійснює свою діяльність у сфері  вантажні перевезення за кордон:

  • особистих речей:
  • товарів;
  • музичних інструментів;
  • різних видів вантажу;
  • квартирних перевезень в Европу, тощо;

незалежно від типу, розмірів і обсягів, а також супутніх вантажно-розвантажувальних робіт і надає основну документацію для транспортування вантажів. Якщо ви хочете зберегти свій вільний час і позбутися зайвих турбот і метушні, звертайтеся до нас. Ми всі турботи поставимо на себе. А ваш вантаж буде доставлений у потрібне місце якнайшвидше.

За 6 років практичної роботи ми зарекомендували себе як найвірніша та найнадійніша диспетчерська організація, здатна організувати будь-який процес, спрямований на транспортування будь-якого вантажу (зокрема й збірних вантажів).

Наша диспетчерська компанія пропонує комплексний підхід до розв'язання проблеми. Всі турботи з організації та контролю процесу транспортування вашого вантажу зваблять на наші плечі, і вам не доведеться витрачати свої сили та зайві фінансові засоби.

Основні принципи Укр-Транс-Експрес є:

   - Задовольнення потреб наших клієнтів у найкращий термін за високого рівня обслуговування;

   - Всі поставлені завдання будуть виконані за ціною, яка влаштує саме нашого клієнта;

Наша команда складається з досвідчених менеджерів, які добре знають свою справу, які якнайшвидше розв'яжуть вашу проблему, в тому числі і перевозка вещей из Польши в Украину

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner