Кошик
214 відгуків
Групи товарів та послуг

Міжнародні переїзди

Логістична Компанія Укр-Транс-Експрес — успішна диспетчерська організація, що здійснює свою діяльність у сфері організації міжнародні перевезення, незалежно від типу, розмірів і обсягів, а також супутніх вантажно-розвантажувальних робіт та основної документації для транспортування вантажів. Якщо ви хочете зберегти свій вільний час і позбутися зайвих турбот і метушні, звертайтеся до нас. Ми всі турботи ми беремо на себе. А перевезення вантажів за кордон буде зроблено якнайшвидше.

За 15 років практичної роботи ми зарекомендували себе як найвірніша та найнадійніша диспетчерська організація, здатна організувати будь-який процес, спрямований на транспортування будь-якого вантажу (зокрема й збірних вантажів).

Наша диспетчерська компанія пропонує комплексний підхід перевезення вантажів за кордон до розв'язання проблеми, ваш переїзд за кордон стає нашою проблемою. Всі турботи з організації та контролю процесу транспортування вашого вантажу лягають на наші плечі, і вам не доведеться витрачати свої сили та зайві фінансові кошти.

Основні принципи Укр-Транс-Експрес є:

   - Задовольнення потреб наших клієнтів у найкращий термін за високого рівня обслуговування;

   - Всі поставлені завдання будуть виконані за ціною, яка влаштує саме нашого клієнта;

Наша команда складається з досвідчених менеджерів, які добре знають свою справу, які якнайшвидше розв'яжуть вашу проблему, в тому числі і перевозка вещей из Польши в Украину

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner