Кошик
214 відгуків

Перевезення Збірних Вантажів

Компанія Укр-Транс-Експрес – успішна диспетчерська організація, що здійснює свою діяльність в сфері організації доставки та перевезення будь-яких вантажів, незалежно від типу, розмірів і об'ємів, а також супутніх вантажно-розвантажувальних робіт та основної документації для транспортування вантажів. Якщо ви хочете зберегти свій вільний час і позбавитися від зайвих турбот і суєти, звертайтеся до нас. Ми всі турботи візьмемо на себе. А ваш вантаж буде доставлений у потрібне місце в найкоротші терміни, в тому числі і коли потрібна перевозка вещей из Польши в Украину

За 6 лет практической работы мы зарекомендовали себя как самая верная и надежная диспетчерская организация, способная организовать любой процесс, направленный на транспортировку любого груза (в том числе и сборных грузов).

Наша диспетчерская компания предлагает комплексный подход к решению проблемы. Все заботы по организации и контролю процесса транспортировки вашего груза лягут на наши плечи, и вам не придется тратить свои силы и лишние финансовые средства.

Основные принципы Укр-Транс-Экспресс являются:

- Задоволення потреб наших клієнтів у найкоротші терміни при високому рівні обслуговування;

- Всі поставлені завдання будуть виконані за ціною, яка влаштує саме нашого клієнта;

Наша команда складається з досвідчених менеджерів, які добре знають свою справу, які в максимально короткі терміни вирішать вашу проблему.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner