Кошик
214 відгуків

Перевезення Побутової Техніки

Компанія Укр-Транс-Експрес – успішна диспетчерська організація, що здійснює свою діяльність в сфері організації доставки та перевезення будь-яких вантажів, незалежно від типу, розмірів і об'ємів, а також супутніх вантажно-розвантажувальних робіт та основної документації для транспортування вантажів. Якщо ви хочете зберегти свій вільний час і позбавитися від зайвих турбот і суєти, звертайтеся до нас. Ми всі турботи візьмемо на себе. А ваш вантаж буде доставлений у потрібне місце в найкоротші терміни.

За 6 років практичної роботи ми зарекомендували себе як сама вірна і надійна диспетчерська організація, здатна організувати будь-який процес, спрямований на транспортування будь-якого вантажу (в тому числі і збірних вантажів).

Наша диспетчерська компанія пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми. Всі турботи по організації та контролю процесу транспортування вашого вантажу ляжуть на наші плечі, і вам не доведеться витрачати свої сили і зайві фінансові кошти.

Основні принципи Укр-Транс-Експрес є:

- Задоволення потреб наших клієнтів у найкоротші терміни при високому рівні обслуговування;

- Всі поставлені завдання будуть виконані за ціною, яка влаштує саме нашого клієнта;

Наша команда складається з досвідчених менеджерів, які добре знають свою справу, які в максимально короткі терміни вирішать вашу проблему.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner