Кошик
214 відгуків

Рефрижераторные Грузоперевозки

Компания Укр-Транс-Экспресс – успешная диспетчерская организация, осуществляющая свою деятельность в сфере организации доставки и перевозки любых грузов, независимо от типа, размеров и объемов, а также сопутствующих погрузочно-разгрузочных работ и основной документации для транспортировки грузов. Если вы хотите сохранить свое свободное время и избавиться от лишних забот и суеты, обращайтесь к нам. Мы все заботы возьмем на себя. А ваш груз будет доставлен в нужное место в кратчайшие сроки.

За 6 років практичної роботи ми зарекомендували себе як сама вірна і надійна диспетчерська організація, здатна організувати будь-який процес, спрямований на транспортування будь-якого вантажу (в тому числі і збірних вантажів).

Наша диспетчерська компанія пропонує комплексний підхід до вирішення проблеми. Всі турботи по організації та контролю процесу транспортування вашого вантажу ляжуть на наші плечі, і вам не доведеться витрачати свої сили і зайві фінансові кошти.

Основні принципи Укр-Транс-Експрес є:

- Задоволення потреб наших клієнтів у найкоротші терміни при високому рівні обслуговування;

- Всі поставлені завдання будуть виконані за ціною, яка влаштує саме нашого клієнта;

Наша команда складається з досвідчених менеджерів, які добре знають свою справу, які в максимально короткі терміни вирішать вашу проблему.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner