Кошик
214 відгуків

Професійний переїзд магазину

Професійний переїзд магазину
Переїзд магазину - це один із найскладніших транспортних заходів, тому для того, щоб все пройшло гладко, необхідно звертатися за допомогою до спеціалізованої логістичної компанії Укр Транс Експресс. Організації, що спеціалізуються на переїздах, пропонують свої послуги як усередині одного торгового центру, так і за зміни адреси. Комплекс робіт у разі однаковий, з тією різницею, що у першому випадку немає автомобільний транспорт (максимум електрокар).
Перший етап магазинного переїзду включає підготовчі заходи:
  • определение характеристик груза, его объема и веса;
  • розрахунок чисельності персоналу, зайнятого в організації переїзду;
  • придбання пакувального матеріалу;
  • узгодження дати і термінів переїзду;
  • розрахунок кошторисної вартості робіт та підписання договору.
Після того, як всі формальності застережені, приступають безпосередньо до перевезення з Німеччини. В першу чергу збирають і запаковують товар, що знаходиться на вітринах та на складі магазину. Швидко псуються продукти поміщають в холодильники. Всі коробки маркують. Після цього приступають до демонтажу торгового обладнання (вітрини, шафи, дзеркала, джерела світла). Кожен предмет інтер'єру упаковується окремо.
У тому випадку, якщо переїзд здійснюється в сусіднє приміщення, то речі просто переносяться, а якщо потрібно їх перевезення, то вантажаться в автомобіль. Можливі перевезення з Польщі в Україну, звичайно мова йдеться не про продовольчі магазини.
На новому місці «проживання» магазину проводиться розвантаження. Торговельне обладнання збирається і розміщується в торговому залі згідно з проектом. Якщо ця послуга передбачена договором, провадиться викладка товару. На цьому переїзд магазину з професіоналами закінчується.
Звичайно, перед тим, як почати переїзд, власникам магазину слід провести інвентаризацію.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner