Кошик
214 відгуків

Переїзд – самостійно або за допомогою фахівців?

Переїзд – самостійно або за допомогою фахівців?
Практично кожен з нас стикався з переїздом. Квартирне питання адже іноді все-таки вирішується. І не треба мати сім п'ядей в лобі, щоб зрозуміти, що переїзд квартири - це завжди клопіт. Кілька днів ви підготовляєте речі до перевезення, запаковуєте в мішки та коробки, пов'язуєте, утягиваете, заклеює. І все це час спите, незрозуміло на чому, готуєте їжу незрозуміло в чому. Словом, вже сама підготовка до переїзду приносить масу незручностей. А чого там говорити про саму процедуру! Завантаження, розвантаження, тягання важких речей, незручні великогабаритні предмети меблів і побутової техніки! Сміття по всій квартирі. А потім ще кілька днів все це збирати, розставляти, підключати, розкладати. Кошмар! Багато готові зробити все, щоб цього уникнути.
Так у чому ж справа? Зверніться до нас! Ми професійно виконаємо переїзд квартири, дачі, офісу. Також ми надаємо послугу доставка из Германии в Украину. Розглянемо переваги, які ви отримаєте, якщо вирішите здійснити переїзд з нашою допомогою.
1. Оперативність. Нам вистачає одного дня для здійснення переїзду. Єдине виняток можливий, якщо у вас велике підприємство з кількістю працівників більше ста чоловік. Тільки в цьому випадку нам знадобиться більше часу.
2. Мінімум відстані в дорозі. З метою максимально забезпечити збереження майна при перевезенні ми розробимо оптимальний маршрут, враховуючи при цьому завантаженість доріг і часу доби.
3. Організованість та пунктуальність. Ви коли-небудь бачили оголошення: послуги тверезих вантажників? Так от у нас проблеми нетверезих вантажників просто не існує. Переїзд для наших співробітників – це професійна праця, до якого підхід більш ніж відповідальна, тому перевезення з Польщі в Україну ми зробимо для вас максимально комфортним.
4. Професіоналізм. Ми володіємо усім необхідним обладнанням, технікою та пакувальним матеріалом для кожного конкретного клієнта. Адже перевезення офісного майна – це одне, а перевезення домашніх речей – це інше.
Довірившись нашій компанії Укр Транс Експрес, ви можете бути спокійні, знаючи, що всі турботи про переїзд взяли на себе професіонали.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner