Кошик
214 відгуків

Відправка вантажу збірним методом

Відправка вантажу збірним методом

Порівняно нова послуга, що називається «збірні вантажі», стала сьогодні дуже затребуваною серед малого та середнього бізнесу. Збірні вантажоперевезення – це оптимальний вихід для тих, хто зацікавлений у доставці товарів та сировини з різних регіонів країни або їх відправленні в інше місто. Ця послуга не менш приваблива і для приватних осіб, які іноді або регулярно передають/отримують особисті посилки при перевезення з Німеччини.
Дуже простий сам принцип формування збірного вантажу. Від відправника потрібен свій вантаж упакувати, опечатати його і домовитися з компанією перевізником про детальні умови транспортування. Вага і габарити вантажу відправник визначає самостійно і передає цю інформацію відповідальному співробітнику транспортної компанії. Працівникам компанії, які володіють даними про всіх надійшли посилках, надається можливість максимально точно розподілити простір у вантажному транспорті, який задіяний в даному перевезенні.

Відправнику необхідно сплатити займане посилкою місце. Загальна вартість доставки збірного вантажу розподіляється між усіма тими учасниками перевезення, чиї вантажі будуть перекидатися в ході рейсу при перевезення з Польщі в Україну.

Позитивні сторони формування вантажу збірним методом

- Економічна сторона. Ціна послуги перевезення вантажів збірним методом знижена для відправника, а рентабельність для перевізника зростає. Чим менше об'єм посилки, тим дешевше обійдеться її транспортування в складі всього збірного вантажу.

- Мінімум паперової тяганини в компанію Укр Транс Експрес. Оформлення самої важливої документації лежить на відповідальності перевізника. Клієнт повинен надати мінімум інформації про посилці.

- У процесі складання графіка транспортування збірних вантажів клієнт має можливість організуватися з іншими клієнтами. Цей варіант досить вигідний і зручний для малих організацій, які за родом діяльності регулярно постачають свою продукцію в інші регіони або отримують її звідти.

- Частным лицам этот вид перевозок позволяет быстро и недорого отправлять даже минимальный по габаритам и массе груз. Как самый распространенный пример можно привести поздравительную посылку родным, проживающим в отдаленном регионе страны. К тому же практика сегодняшнего дня показывает, что работа отечественной почты по эффективности значительно уступает работе частных транспортных компаний.

Велика кількість підприємств, що функціонують в автотранспортній галузі, що надає послугу доставки збірних вантажів. У досвідчених і професійних фірм вже налагоджений графік і режим складання перевезень, відпрацьовані максимально вигідні шляхи транспортування між регіонами. Такі моменти, природно, дуже вигідні замовникам, оскільки прискорюють і здешевлюють перевезення необхідних їм вантажів.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner