Кошик
249 відгуків
Укр-Транс-Экспресс
+380 (67) 358 58 58
+38 (044) 494 34 24
+38 (048) 734 34 24

Відправка вантажу збірним методом

Порівняно нова послуга, іменована «Збірні Вантажі», стала сьогодні дуже популярною серед малого та середнього бізнесу, а так же приватних осіб. Збірні Вантажоперевезення – Швидко, Якісно, а головне за доступною ціною!

Порівняно нова послуга, іменована «збірні вантажі», стала сьогодні дуже популярною серед малого та середнього бізнесу. Збірні вантажоперевезення – це оптимальний вихід для тих, хто зацікавлений в доставці товарів і сировини з різних регіонів країни або в їх відправки в інше місто. Ця послуга не менш приваблива і для приватних осіб, які час від часу або регулярно передають отримують особисті посилки.

Дуже простий сам принцип формування збірного вантажу. Від відправника потрібен свій вантаж упакувати, опечатати його і домовитися з компанією перевізником про детальні умови транспортування. Вага і габарити вантажу відправник визначає самостійно і передає цю інформацію відповідальному співробітнику транспортної компанії. Працівникам компанії, які володіють даними про всіх надійшли посилках, надається можливість максимально точно розподілити простір у вантажному транспорті, який задіяний в даній перевезення.

Відправнику необхідно сплатити займане посилкою місце. Загальна вартість доставки збірного вантажу розподіляється між усіма тими учасниками перевезення, чиї вантажі будуть перекидатися в ході даного рейсу.

Позитивні сторони формування вантажу збірним методом

- Економічна сторона. Ціна послуги перевезення вантажів збірним методом знижена для відправника, а рентабельність для перевізника зростає. Чим менше об'єм посилки, тим дешевше обійдеться її транспортування в складі всього збірного вантажу.

- Мінімум паперової тяганини. Оформлення самої важливої документації лежить на відповідальності перевізника. Клієнт повинен надати мінімум інформації про посилці.

- У процесі складання графіка транспортування збірних вантажів клієнт має можливість організуватися з іншими клієнтами. Цей варіант досить вигідний і зручний для малих організацій, які за родом діяльності регулярно постачають свою продукцію в інші регіони або отримують її звідти.

- Частным лицам этот вид перевозок позволяет быстро и недорого отправлять даже минимальный по габаритам и массе груз. Как самый распространенный пример можно привести поздравительную посылку родным, проживающим в отдаленном регионе страны. К тому же практика сегодняшнего дня показывает, что работа отечественной почты по эффективности значительно уступает работе частных транспортных компаний.

Велика кількість підприємств, що функціонують в автотранспортній галузі, що надає послугу доставки збірних вантажів. У досвідчених і професійних фірм вже налагоджений графік і режим складання перевезень, відпрацьовані максимально вигідні шляхи транспортування між регіонами. Такі моменти, природно, дуже вигідні замовникам, оскільки прискорюють і здешевлюють перевезення необхідних їм вантажів.
Інші статті